O PODRÓŻY
W wyniku wszystkich zebranych doświadczeń coraz bardziej zacząłem zdawać sobie sprawę, że podróżowanie może być czymś więcej niż tylko przemieszczaniem się z jednego miejsca na drugie. Człowiek nie pragnie już wędrować po drogach i rozdrożach, a z wędrówki czerpać rozkoszy. Przecież swoboda w wędkowaniu po lasach, górach i dolinach jest przywilejem, na który trzeba otworzyć swoją duszę.
Wielką podróż możemy odbyć zarówno w pobliskim lesie podczas spaceru, jak i w na pustyni podczas egzotycznej wycieczki. Podróż musi wedrzeć się w naszą duszę i pozwolić nam odkryć siebie samego, otaczające nas piękno oraz ludzi.