Jesteśmy lubelską firmą – grupą pasjonatów kawy. Lubimy ziarno wysokiej jakości i porządny aromat, który stawia na nogi. Cenimy kawę za jej pobudzające właściwości i niesamowity smak. Jednak przede wszystkim ujmuje nas jej społeczny aspekt - kawa łączy ludzi.

Szerzymy kulturę picia Porządnej Kawy. Chcemy pokazać, że nie jest to tylko czarny, gorzki trunek na pobudzenie, ale styl wyższej jakości życia. Uczymy celebrować ulotne chwile z filiżanką najlepszych ziaren i pomagamy odkryć w nich feerię smaków i bogactwo aromatu.

Ponadto prowadzimy kursy dla baristów i zapewniamy catering kawowy na ważnych eventach w Polsce.

Wspieramy polski biznes i kapitał. Posiadamy certyfikat ,,Polski Ślad” i dodatkowo zostaliśmy odznaczeni nagrodą Husarii Polskiego Biznesu, która honoruje polskie firmy promujące patriotyzm ekonomiczny.

Wyróżnia nas szerokie patrzenie na rynek – szukanie nisz i nowych możliwości. Tak narodziła się koncepcja ,,Machin Kawiarza” – stanowiących połączenie nowoczesnego ekspresu, bardzo precyzyjnie wykalibrowanego przez baristów, z samoobsługową kawiarnią.  Miejscem docelowym Machin będą kluczowe, najbardziej reprezentacyjne punkty największych miast, takie jak np. Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, gdzie testowany jest prototyp.

 

Poznaj ludzi kawiarza

obiekt-1.png

Piotr
Prezes
Piotr dba o to, żeby wszystko było na miejsce i na czas. Miłośnik flat white. Inspiruje do realizowania innowacyjnych pomysłów – motywuje do rozwoju.

obiekt-2.png

Ola
Wszechogarniacz
Najlepiej ogarnia złożone rzeczywistości. Ola bardzo uważnie analizuje wszystkie wyzwania marketingowe Kawiarza. To kluczowa umiejętność przy tworzeniu niestandardowego biznesu, który przyciąga uwagę i zapewnia efekt.

obiekt-3.png

obiekt-4.png

Artem
Manager ds. jakości
Prowadzi szkolenia baristyczne. Chętnie odkrywa rzadkie i nietypowe mieszanki oraz tworzy nieprzeciętne kompozycje smakowe na bazie espresso.

 

obiekt-5.png

obiekt-6.png

 

Kacper
Specjalista ds. sprzedaży
Dba o pozyskanie nowych klientów, dostawy i koordynację wydarzeń Kawiarza. Preferuje kawę parzoną metodami alternatywnymi, ale czasami nie stroni od mleka.

Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00