KAWIARZ SA loading...
Chcesz stać się członkiem kawowej społeczności? Jeżeli tak, to załóż konto już teraz i ciesz się z przywilejów, jakie na Ciebie czekają!

Przemek, 05 sierpień 2019 r.

Kawa z małej palarni, jak U Kawiarza, jest nieporównywalnie lepsza od “marketowej”. Mi osobiście zwłaszcza trudno znaleźć mieszanki robustą. Tym milej widzieć U Kawiarza szeroką ofertę kaw z tą odmianą, np. Bezsenny Kawiarz, Porządny Kawiarz. Jako ojca cieszy mnie też popieranie ojcowskiej inicjatywy Tato.net poprzez Ojcowską Kawę. Obsługa i wysyłka działa szybko i sprawnie, nawet jak na internetowe standardy. Tak trzymać!

dr. Irek, 10 luty 2020 r.

Bezsenny Kawiarz – mocna, aromatyczna kawa utrzymująca przy życiu na dyżurze na OIT. Tylko od Kawiarza z Lublina!

Damian, 01 wrzesień 2020 r.

Nie ma nic lepszego na ciężki i długi dzień w pracy niż porcja bezsennego kawiarza. Mocna, aromatyczna, niska kwasowość, wręcz idealna na początek dnia. Szybka, przemiła i kompetentna obsługa, przesyłki elegancko zapakowane. Nic dodać, nic ująć. Na pewno jeszcze nie raz zamówię porcję ziarenek.👍😀

Kacper, 20 październik 2020 r.

Pyszna kawa! Dla mnie idealnie zbalansowana pomiędzy pobudzeniem, kwasowością i goryczką. Sypie głównie do ekspresu, ale znajomym smakuje nawet na metodach alternatywnych :)